רשימה שמית לפי כיתות למבחן בלשון 12/2

הודעות לשכבות: 

שלום לכולם ,

להלן רשימת התלמידים לפי כיתות לקראת המבחן בלשון שייערך ביום ב 12/2 בשיעורים 3-6 כולל.

הרשימות הן לא לפי כיתות אם. 

שימו לב באיזה מספר כיתה אתם.

 

חדר 119   
שם כיתה
אדר אראל יא1
אדרי הילה יא1
ברש-קמר תור יא1
גולדרט-אביעד יונתן יא1
חג'אג' גפן יא1
יוספסברג עידו יא1
כהן ענבל אסת יא1
לב איתן יא1
קוריטן גיא יא1
קרנגל יעל יא1
רגו'אן עידו יא1
רז תום יא1
שרמן עמרי יא1
אדי תמיר יא2
גולן עומר יא2
דיויס קלי יא2
הרפז מיקה יא2
חנס ענבר יא2
חסון עומר יא2
טייכר מאיה יא2
יעקבי ארד יא2
מימון ליאור יא2
מלמד רוני יא2
מנדלוביץ סימון יא2
מנור ירון יוס יא2
נור נועם יא2
קרבציק נויה יא2
אבירם מיה יא3
אלאלוף ליאור-גל יא3
ברק נועה יא3
גומפרט מאיה יא3
גומפרט נועה יא3
גלעד רום יא3
חיון רעות יא3
מרגלית עידו יא3
קיסרי מאיה יא3
אדיר הילה יא4
סה"כ 37  
   
   
חדר 138   
שם כיתה
אדרי רועי יא1
גוסיינוב אלי יא1
דובדבני דביר יא1
יעקבי רותם יהו יא1
מורד בן אדגר יא1
מרגולין דיויד יא1
פנג בנטוב עידו יא1
שוחט אוריה יצ יא1
שלום רותם יא1
אברהם שני יא2
אהרוני ראם יא2
אל עמי ניקי יא2
אליגולא נעם יא2
בן יהודה רון יא2
בן שאנן אופיר יא2
ברקת מאי יא2
גני אור יא2
זיציק אלון יא2
זקש שיא יא2
כהן עידו יא2
כהן המר טל יא2
לב רעות יא2
מיכוביץ איילה יא2
מיכלס תומר יא2
סטריקוב אלון יא2
ציגלר אפרת יא2
צינמון אלעד יא2
רבינוביץ עידו יא2
רז בן (חיים יא2
שמיר יותם יא2
אידלמן רחל יא3
אריאל נוי יא3
אשד גל יא3
בן ארי שקד יא3
בן דוד רותם יא3
ברוזובסקי מייקל יא3
גבריאלי שלי יא3
הופמן לבלי יא3
38  
   
   
חדר 135   
שם כיתה
הקמתיאן נוי יא3
זמיר רוני יא3
כהן איתי יא3
כהן אלון יא3
לאלזארי מעין יא3
לייפן תמר יא3
לסט נדב יא3
מושיוב שקד יא3
נוימן נטע יא3
נוני לינוי יא3
נועם עידו יא3
סיני יהונתן יא3
שלום עדי יא3
שלם אור יא3
ששון הילה יא3
איל תמר יא4
אמיצי אוהד יא4
אסתרין ירין יא4
אקריב אור יא4
גולדובסקי מקסים יא4
האוזי טל יהודה יא4
זילברשטיין ניצן יא4
חדד עידן יא4
לוי גל יא4
ליניאדו עינבר-בר יא4
מוריץ יאיר יא4
מימון איתי יא4
מלניקוב איתי יא4
נבו אבישג יא4
סינגל שחר יא4
עודי אוהד יא4
ענתבי שרון יא4
רז אופק יא4
שטינמץ שחר יא4
שילה גיא יא4
שמואל ליאל יא4
תל צור ניב יא4
אהרוני מאי יא5
סה"כ 38  
   
   
חדר 116   
שם כיתה
בן דוד דניאל חי יא4
גרבי ליאור יא4
גרודסקי איתן יא4
זלכה דור יא4
חזן הילה יא4
חרפק עומר יא4
לוי גל יא4
לוין עדי יא4
מימרן שירה יא4
עקרי נעם בנימ יא4
פולק מיכל יא4
פרץ עידו יא4
רענן שילה יא4
אבירם תומר יא5
אבני אלון יא5
בן טל עידן יא5
גונן רוי יא5
גור-אריה בנימין יא5
יהב רוי יא5
כהן יונתן יא5
לוי רואי יא5
מושקוביץ שיר יא5
סעדון עדי יא5
עומר גאיה יא5
צמאל ליאל יא5
קובה ליהי יא5
שאשא יובל יא5
שכטר ליהיא יא5
שרייבר רון יא5
אטקין עידו נח יא6
בן גיגי אמרי  (א יא6
גוטיינר שגיא יא6
הורביץ נועם נגה יא6
ולכינסקי ירום יא6
יום-טוב מתן יא6
מירון דן יא6
סה"כ 36  
   
   
חדר 323   
שם כיתה
בקר שלו יא5
בראנץ רותם יא5
האוסמן הילה יא5
חכם שירן יא5
יהודה קשת יא5
ירדן שחר יא5
לאלזארי בר יא5
לוקר ליהי יא5
מימון עידו יא5
ממן ענבל יא5
קסורלה נעם יא5
קסנר שיראל יא5
שהרבני נוי יא5
תמיר אורן יא5
אבירם איתמר מש יא6
אפשטיין מיכל יא6
בלהום הריק יא6
ברנשטיין מיכל יא6
גל רוני יא6
דיין איילון יא6
דרורי לירון יא6
הדני שי יא6
חמו שיר יא6
חן גיא יא6
כץ עידן יא6
לובטון סער יא6
לולבי נטלי יא6
לרנר כפיר יא6
מסיקה סיון יא6
מעוז יוגב יא6
מגרמוב אוסקר יא6
מרוז אריאל יא6
סוטניקוב אנג'ליקה יא6
פרייס הילי יא6
קר אוהד ויק יא6
סה"כ 36  
   
   
חדר 320   
שם כיתה
מישור קרן יא6
פרז רועי יא6
פרידולד שי יא6
תוכמה הילה יא6
אברהם ליהיא יא7
אופנהיים נבו תומר יא7
בן דב קים דניאל יא7
בן דוד רותם יא7
בן צור אור יא7
ברקאי מיכל יא7
חדד עילי יא7
כץ אלון יא7
ליבנה בר יא7
עברי אלה יא7
פוקס עמר יא7
שאלתיאל יעל יא7
שוסטק ניקה יא7
שליט טל יא7
שנער מאיה יא7
שפיז ליאב יא7
אושרוביץ אלעד יא8
בן הרוש שירה יא8
בראל נועה יא8
ברקוביץ אופק מאי יא8
ג'ורג'י יובל יא8
גרינשטיין תובל יא8
הדני גיא יא8
זדה אופיר יא8
יחזקאל לירז יא8
נחום ירין יא8
עידן לירון יא8
אוליצקי סתיו יא10
גביש אלה יא10
גנוט קרן אור יא10
דאשט גיל יא10
דוידי אריאל יא10
סה"כ 36  
   
   
חדר 121   
שם כיתה
רם איתי יא6
תאסירי עודד יא6
אלוני לי יא7
בן ניסן דביר יא7
בר רון-אהרו יא7
ברונשר איליי יא7
ברקו סול יא7
ברקמן נעמי יא7
גדות לילה יא7
הורוביץ זיו יא7
וייסמן דוד יא7
חבושה גונן כדו יא7
טסה מאי יא7
יעקובי יובל יא7
יצחק מאי יא7
כהן דניאל יא7
כהן עומר יא7
מיכאלי שלי יא7
מלרון מיה יא7
קרויט דניאל יא7
אלגון יובל יא8
אלמוג תומר יא8
אסף גלעד יא8
ברדה שחר יא8
ברקו ספיר יא8
גולן גל יא8
זימבריס טל יא8
חזום אופק יא8
חן ליאור יא8
טביב דב יא8
יצחק אור יא8
ישראל ליאל יא8
כהן אור יא8
מור עדי יא8
מזוז מור יא8
נוי ענב יא8
סמוחה ענבל יא8
פרוט שני יא8
סה"כ 38  
   
   
חדר 321   
שם כיתה
כהן שקד יא8
כוכבי יהל יא8
מוחה דניאל פל יא8
מויאל ירין יא8
קליין שירז יא8
קמחי רז יא8
קפלן יואב יא8
בן יעקב עדן יא10
גולדשטין-כשר זוהר יא10
גרשון רז יא10
וכנר נטע יא10
כהן ניסן דניאל יא10
ליבובסקי יובל יא10
מור עידו יא10
מלכא רשף אורי יא10
ניסן מאי יא10
פישר פז יא10
פרץ אלון יא10
שי לי יא10
שמולביץ נטע יא10
שרון אביב יא10
אסייאג הילה יא11
הזמי יואב שמו יא11
וולק הילה יא11
זוסביץ שרון יא11
חיות אור יא11
ישי דביר יא11
כהן רוני יא11
ליבוביץ רוי משה יא11
מוריאל נועם יא11
מנגד עידו יא11
נפתלי עומרי יא11
סגל ראמ יא11
פתאל עדן יא11
צור יובל יא11
ריינס ניקול אל יא11
סה"כ 36  
   
   
חדר 141 קראוון  
שם כיתה
ויאנדייר לו יא10
ון בורן יואב יא10
טמיר אלה יא10
לוי בן יא10
מור שחף יא10
מרי דניאל יא10
סיניגליה רעות יא10
פוקס מאיה יא10
קוזלובסקי עידו יא10
קורוט מיה יא10
קלנטרוב לינוי יא10
שדה בן ציון יא10
אבער טל יא11
אדלר שחף יא11
אורי נעם שרה יא11
אורנסקי רון יא11
בר נטלי יא11
הורביץ נויה עמי יא11
הללי שני יא11
זריהן בן-ניסים יא11
חיימוביץ רוני יא11
יעקבי טל יא11
נחום-גורג'י מאי יא11
סגמן מתן יא11
ענבר שגיא יא11
רוסו עינבל יא11
שהדי דניאל נת יא11
שמר טל יא11
אליגון עומר יא13
הלוי איתי יא13
חסדאי עמית יא13
כהן אביאל יא13
כהן איילון יא13
פינסקי תומר שלמ יא13
קלר מתן חיים יא13
בהרד יעל יא14
סה"כ 36  
   
   
חדר 136 קראוון  
שם כיתה
חן רומי יא14
כרמי נופר יא14
מספי שון יא14
סניגו עדן יא14
עובד אסף יא14
עזרא ירין יא14
סומך תמר יא14
פדלון גיא ידיד יא14
שניידר גיל עד יא14
אקרלינג איה יא15
דגני גל יא15
זקון אמה יא15
חומסקי ניר יא15
חן איתי יא15
כרמל יעל יא15
מוזס מור יא15
מזרחי רוני יא15
נוימן גולן יא15
סיני יובל יא15
פנקס אריאל יא15
פרידמן שירה יא15
לוי עידו יא15
פפיר מתן יא1
נחמיאס אלין יא5
שיבר אורי יא6
חנין סתיו יא7
כהן קסם יא8
לוי דניאל יא8
פרי נעם יא10
גולן מיכל יא10
גיל עופרי יא10
בן ארצי עדי יא10
קסלגרוס שירה טוב יא10
קוטלובסקי הילה יא11
קריסי אלון יא11
בן עמי גיא יא13
כהן רועי יא13
לוי מיקה יא15
סה"כ 38  
   
   
חדר 324   
שם כיתה
שבת אופק יא11
שלינגר אופק יא11
שפירא אנסטסיה יא11
דיאמנט לין יא13
בארי יובל יא13
בקר רעות יא13
בר שחר יא13
ברזון תומר יא13
גולדשטיין יונתן מי יא13
טהר שחר יא13
כספי דור ימין יא13
לוב אלון יא13
לייבה עמית יא13
ליניאדו עומר יא13
לכצר אביב יא13
מוכתר אור יא13
מועלם לידור יו יא13
סבאן לנוי יא13
סיני איתמר יא13
עשיר אלון יא13
צמח עדי יא13
קסנטיני אור אלפו יא13
שטרית גיל יא13
אדן אוריין יא14
בורד רועי יא14
ויס אופק יא14
זיגדון שובל יא14
סה"כ 27  
   
   
חדר 322   
שם כיתה
חובה אלמה יא14
טויק אביעד יא14
טורשי איתי יא14
מגבורה עדן יא14
מוצפי איתי יא14
מרקוס עמית יא14
משאט שירז יא14
סומך אלמוג נח יא14
פוקרישבסקי ניתי יא14
פיפשקוביץ תומר יא14
פסו אופק יא14
צורני שון יא14
קודמן סתיו יא14
קחלון תאיר יא14
שבו עמית יא14
שובבו עדן יא14
שציגל קארין יא14
ששון עידן יא14
אבטיסיאן האיק יא15
אדלר נויה יא15
אליקים הראל יא15
ארי עם רוני יא15
בוץ רוני יא15
בלזר מטר יא15
ברק ענבל יא15
גולדשמידט אלירז יא15
גורן איתי יא15
דרנובסקי דנה יא15
ונטורה יובל יא15
זיסמן דניאלה יא15
זקונט אורי יא15
יחיאב נועה יא15
יחידי שירה יא15
לוי טליה יא15
מלמד עדי יא15
נחמיאס אריאל יא15
פומרנץ דנה יא15
רובין שיר יא15
סה"כ 38  
   
   
   
   
חדר 139 קראוון  
שם כיתה
בר אביב יא9
גת ליאל יא9
טבול הודיה מר יא9
מטלון אלעד יא9
ניר עידן יא9
סיני נועם יא9
קוט נועה יא9
אליאסו נדב יא9
אלקסלסי פז אסתר יא9
בכר גיא יא9
גואטה דן יא9
וצ'רשנסקי לאון יא9
זרקא סהר יא9
חבאני ליאם יוס יא9
חקק ליעד יא9
ילון יהונתן יא9
כהן יעקב יא9
לייטנר דנה יא9
מוסלי ניסים יא9
סלע יצחק אקי יא9
עטייה אליה יא9
פדלון רעות יא9
שטיינוורצל יובל יא9
ששון שני יא9
בן ישי יותם אבר יא14
גרשון בן יא14
דוד אורי יא14
זלכה חן יא14
   
סה"כ 29   

 

בהצלחה לכולם

הנהלת השכבה וצוות לשון