מועדי ב 3/1 - שיבוץ לחדרים

הודעות לשכבות: 

שלום לכולם,\

להלן שיבוץ לחדרים למועדי ב למחר יום רביעי 3/1/18. - המבחנים יתקיימו ב 7 כיתות הקרוואנים.
​המבחן יתחיל בדיוק ב 8:15 ויסתיים בתום השעה השנייה כולל תוספת הזמן.
​תלמידים שאינם נבחנים מחר במועד ב מתחילים את הלימודים בשיעור השלישי.
נא להגיע עם הציוד הנדרש לבחינה,  תנך, מילונית וכד'.

מבחני מועד ב -כיתה 135 קרוואן
     
שם כיתה מקצוע
מרגולין דיויד יא1 תנך
אדרי רועי יא1 תנך
שפירא סטסי יא11 פסיכולוגיה
גורגני עמרי יא11 תנך
שבת אופק יא11 תנך
נפתלי עמרי יא11 תנך
הללי שני יא11 תנך
צור יובל יא11 תנך
סגל ראמ יא11 אזרחות
ענבר שגיא יא11 אזרחות
מתן סגמן יא11 אזרחות
בארי יובל יא13 פסיכולוגיה
בן שלמה ליעם יא13 תנך
מועלם לידור יא13 תנך
קסנטיני אור יא13 תנך
צמח עדי יא13 תנך
שוורץ תומר יא13 אזרחות
שציגל קארין יא14 פסיכולוגיה
פסו אופק יא14 פסיכולוגיה
לוי עידו יא15 סוציולוגיה
תל צור ניב יא4 סוציולוגיה
אייל תמר יא4 פסיכולוגיה
בלהום הריק יא6 פסיכולוגיה
חן גיא יא6 תנך
קר אוהד יא6 תנך
ברקמן נעמי יא7 פסיכולוגיה
כוכבי יהל יא8 סוציולוגיה
מוחה דניאל יא8 תנך
סמוחה ענבל יא8 תנך
עידן לירון יא8 תנך
ג'ורג'י יובל יא8 תנך
עטיה אליה יא9 תנך
מוסלי ניסים יא9 תנך
גת ליאל יא9 תנך

 

 

מבחני מועד ב -כיתה 136 קרוואן
       
  שם כיתה מקצוע
1 אלה גביש יא10 תנך
2 שרון אביב יא10 תנך
3 נועם פרי יא10 תנך
4 אלה טמיר יא10 תנך
5 רז גרשון יא10 תנך
6 דניאל כהן ניסן יא10 תנך
7 לוי בן יא10 תנך
8 שירה קסלגרוב יא10 תנך
9 זהר גולדשטיין יא10 תנך מורחב
10 בן גרשון יא14 תנך
11 איתי טורשי יא14 תנך מורחב
12 יעל בהרד יא14 תנך מורחב
13 עדן מגבורה יא14 אנגלית
14 תאיר כחלון יא14 אנגלית
15 איה אקרלינג יא15 תנך מורחב
16 רעות חיון יא3 אנגלית
17 רותם בן דוד יא3 אנגלית
18 נוי אריאל יא3 אנגלית
19 מיכל פולק יא4 תנך
20 שירה מימרן יא4 תנך
21 בר לניאדו יא4 תנך
22 סעדון עדי יא5 תנך
23 בראנץ רותם יא5 תנך
24 סגל תומר יא5 תנך
25 שחר ירדן יא5 תנך
26 רוי יהב יא5 תנך מורחב
27 הילה האוסמן יא5 אנגלית
28 ליהי קובה יא5 אנגלית
29 תומר אבירם יא5 אנגלית
30 ליאל צמאל יא5 אנגלית
31 אורי בן צור יא7 תנך מורחב
32      
33      
34      

 

 

מבחני מועד ב -כיתה 137 קרוואן
     
שם כיתה מקצוע
גיא פדלון יא14 אנגלית
עדן שובבו יא14 אזרחות
תומר פיפשקוביץ יא14 אזרחות
ניתי פוקרישבסקי יא14 אזרחות
טל כהן המר יא2 תנך
עומר גולן יא2 תנך
שרון טאקו יא2 תנך
תמר לייפן יא3 תנך
לינוי נוני יא3 תנך
מייקל ברוזובסקי יא4 תנך
שיר מושקוביץ יא5 אזרחות
יהונתן כהן יא5 אזרחות
רואי לוי יא5 אזרחות
בן גור אריה יא5 אזרחות
רון שרייבר יא5 אזרחות
דניאל קרויט יא7 תנך
דוד ויסמן יא7 תנך
טל זימבריס יא8 אנגלית
דביר טביב יא8 אנגלית
אופק ברקוביץ יא8 אנגלית
שקד כהן יא8 אנגלית
דניאל לוי יא8 אנגלית
יונתן ילון יא9 אנגלית
ליאם חבאני יא9 אנגלית
נועה קוט יא9 אנגלית
סהר זרקא יא9 אנגלית
פז אלקסלסי יא9 אנגלית
עידן ניר יא9 אנגלית
שני ששון יא9 אנגלית
אלעד מטלון יא9 אנגלית
גיא בכר יא9 אנגלית
אקי סלע יא9 אנגלית

 

מבחני מועד ב -כיתה 138 קרוואן
     
שם כיתה מקצוע
עידו רג'ואן יא1 היסטוריה
גיל דאשט יא10 אנגלית
מיה קורוט יא10 אנגלית
שחף מור יא10 היסטוריה
עידו מור יא10 היסטוריה
דניאל מרי יא10 היסטוריה
עדי בן ארצי יא10 היסטוריה
אורי נועם יא11 אנגלית
מאי נחום יא11 אנגלית
רוני כהן יא11 אנגלית
עומר לניאדו יא13 אנגלית
יונתן גולדשטיין יא13 אנגלית
אוריין אדן יא14 אנגלית
מטר בלזר יא15 היסטוריה
שירה יחידי יא15 היסטוריה
מתן כהן יא15 היסטוריה
נוי הקמתיאן יא3 אנגלית
נדב לסט יא3 היסטוריה
רוי גונן יא5 אנגלית
עידן בן טל יא5 היסטוריה
עמית חינגלי יא5 היסטוריה
ענבל ממן יא5 היסטוריה
הילה תוכמה יא6 אנגלית
רועי פרז יא6 אנגלית
שי פרידוולד יא6 אנגלית
דן מירון יא6 אנגלית
נטלי לולבי יא6 אנגלית
נועם הורוביץ יא6 אנגלית
איילון דיין יא6 אנגלית
תומר אבירם יא6 אנגלית
עומר כהן יא7 היסטוריה
ליאב שפיז יא7 היסטוריה

 

מבחני מועד ב -כיתה 139 קרוואן
     
שם כיתה מקצוע
דביר דובדבני יא1 אנגלית
רותם יעקובי יא1 היסטוריה
ענבל רוסו יא11 אנגלית
דביר ישי יא11 היסטוריה
שרון זוסביץ יא11 היסטוריה
רון אורנסקי יא11 היסטוריה
אביב לכצר יא13 אנגלית
לינוי סבאן יא13 אנגלית
אור מוכתר יא13 היסטוריה
חן זלכה יא14 אנגלית
אלמה חובה יא14 אנגלית
אלמוג סומך יא14 אנגלית
שון מספי יא14 אנגלית
אורי דוד יא14 אזרחות
תמיר אדי יא2 אנגלית
איתי מלניקוב יא4 היסטוריה
גיא שילה יא4 היסטוריה
דור זלכה יא4 היסטוריה
דניאל בן דוד יא4 היסטוריה
יובל שאשא יא5 אזרחות
רון בר יא7 אזרחות
סול ברקו יא7 אזרחות
עילי חדד יא7 אזרחות
בה ליבנה יא7 אזרחות
איתי ולנסיה יא7 אזרחות
גונן חבושה יא7 אזרחות
נוי עינב יא8 אזרחות
יואב קפלן יא8 אזרחות

 

מבחני מועד ב -כיתה 140 קרוואן
     
שם כיתה מקצוע
יואב הזמי יא11 פיזיקה
עומר אליגון יא13 אזרחות
אלון עשיר יא13 אזרחות
איילון כהן יא13 פיזיקה
איתי הלוי יא13 פיזיקה
ירין עזרא יא14 פיזיקה
רחל אידלמן יא3 ביולוגיה
רום גלעד יא3 ביולוגיה
נטע נוימן יא3 ביולוגיה
עידו נועם יא3 ביולוגיה
הילה ששון יא3 ביולוגיה
און בריצנר יא4 אזרחות
מקסים גולדובסקי יא4 אזרחות
איתן גרודסקי יא4 אזרחות
הילה חזן יא4 אזרחות
עומר חרפק יא4 אזרחות
זואי פטרופוליאדיס יא4 אזרחות
ליאל שמואל יא4 אזרחות
שחר סינגל יא4 פיזיקה
גל אשד יא6 ביולוגיה
אלעד אושרוביץ יא8 אזרחות
גיא הדני יא8 אזרחות
ספיר ברקו יא8 אזרחות
נועה בראל יא8 אזרחות
ירין מויאל יא8 אזרחות
מור מזוז יא8 ביולוגיה
אופק חזום יא8 ביולוגיה

 

מבחני מועד ב -כיתה 141 קרוואן
     
שם כיתה מקצוע
איתן לב יא1 אזרחות
עידו יוספסברג יא1 אזרחות
תום רז יא1 פיזיקה
נטע וכנר יא10 ביולוגיה
הילה קוטלובסקי יא11 פיזיקה
טל שמר יא11 ניהול עסקי
דניאל שהדי יא11 ניהול עסקי
אור חיות יא11 כימיה
אביאל כהן יא13 פיזיקה
שובל זיגדון יא14 ביולוגיה
דנה פומרנץ יא15 ספרדית
האיק הבטיסיאן יא15 כימיה
טל כהן המר יא2 אזרחות
ירון מנור יא2 אזרחות
ניקי אל עמי יא2 אזרחות
אור גני יא2 פיזיקה
ראם אהרוני יא2 פיזיקה
רוני מלמד יא2 ביולוגיה
גל לוי יא4 ספרדית
אלון אבני יא5 ניהול עסקי
סער לובטון יא6 פיזיקה
אוסקר מגרמוב יא6 ביולוגיה
ליהיא אברהם יא7 אזרחות
טל שליט יא7 אזרחות
יובל יעקובי יא7 פיזיקה
יובל אליגון יא8 פיזיקה
לאון וצרשנסקי יא9 חוק ומשפט
דנה לייטנר יא9 חוק ומשפט

 

בהצלחה לכולם

הנהלת השכבה