מועדי ב 3/1/18

הודעות לשכבות: 

שלום לכולם,

להלן רשימת התלמידים הרשומים למבחן במועד ב ביום רביעי 3/1/18.

שם משפחה שם פרטי שכבה כיתה 3.1
אדרי הילה יא 1 תנ"ך
אדרי רועי יא 1 תנ"ך
גולדרט יוני יא 1 פיזיקה
דובדבני דביר יא 1 פיזיקה
יוספסברג עידו יא 1 אזרחות
יעקבי רותם יא 1 תכנות מונחה עצמים
לב איתן יא 1 אזרחות
מרגולין דיויד יא 1 תנ"ך
קוריטן גיא יא 1 מדעי המחשב
אדי תמיר יא 2 אנגלית
אהרוני ראם יא 2 פיזיקה
אל עמי ניקי יא 2 אזרחות
גולן עומר יא 2 תנך
טאקו שרון יא 2 תנך
כהן עידו יא 2 פיזיקה
כהן המר טל יא 2 תנך
מיכלס תומר יא 2 פיסיקה
מלמד רוני יא 2 כימיה
ציגלר אפרת יא 2 פיזיקה
תמיר אדי יא 2 תנך
אידלמן רחל יא 3 ביולוגיה
אריאל נוי יא 3 אנגלית
בן דוד רותם יא 3 אנגלית
ברוזובסקי מייקל יא 3 תנך
גלעד רום יא 3 ביולוגיה
הקמתיאן נוי יא 3 אנגלית
חיון רעות יא 3 אנגלית
לייפן תמר יא 3 תנך
לסט נדב יא 3 היסטוריה
נוימן נטע יא 3 ביולוגיה
נוני לינוי יא 3 תנך
נועם עידו יא 3 ביולוגיה
ששון הילה יא 3 ביולוגיה
איל תמר יא 4 פסיכולוגיה
בריצנר און יא 4 אזחות
גולדובסקי מקסים יא 4 אזחות
גרודסקי איתן יא 4 אזחות
זלכה דור דור יא 4 היסטוריה
חזן הילה יא 4 אזחות
חרפק עומר יא 4 אזחות
לוי גל יא 4 ספרדית
לוין עדי יא 4 כימיה
לניאדו בר יא 4 אזחות
מימרן שירה יא 4 תנ"ך- מבחן 1
מלניקוב איתי איתי יא 4 היסטוריה
סינגל שחר יא 4 פיזיקה
פולק מיכל יא 4 תנ"ך מבחן 2
פרופולטיס זואי יא 4 אזחות
פרץ עידו יא 4 אזחות
רז אופק יא 4 פיזיקה
בן דוד דניאל יא 4 היסטוריה
שילה גיא יא 4 היסטוריה
שמואל ליאל יא 4 אזחות
תל צור ניב יא 4 אזחות
אבירם תומר יא 5 אנגלית
אבני אלון יא 5 ניהול עסקי
בן טל עידן יא 5 היסטוריה
בראנץ רותם יא 5 תנך
גונן רוי יא 5 אנגלית
גור אריה בנימין יא 5 אזרחות
האוסמן הילה יא 5 אנגלית
חינגלי עמית יא 5 אנגלית
יהב רוי יא 5 תנ"ך מורחב מבחן
יהודה קשת יא 5 פסיכולוגיה
ירדן שחר יא 5 אנגלית
כהן יונתן יא 5 אזרחות
כוכבי עידו יא 5 מדעי מחשב
לוי רואי יא 5 אזרחות
מיימון עידו יא 5 אנגלית
מושקוביץ שיר יא 5 אזרחות
ממן ענבל יא 5 היסטוריה
סגל תומר יא 5 תנך
סעדון עדי יא 5 תנך
צמאל ליאל יא 5 אנגלית
קובה ליהי יא 5 אנגלית
קסורלה נועם יא 5 אנגלית
שאשא יובל יא 5 אזרחות
שהרבני נוי יא 5 אזרחות
שכטר ליהי יא 5 היסטוריה
שרייבר חן יא 5 אזרחות
אבירם איתמר יא 6 אנגלית
אשד גל יא 6 ביולוגיה
בלהום ריק יא 6 פסיכולוגיה
בן גיגי אמרי יא 6 חוק ומשפט
גוטיינר שגיא יא 6 אזרחות
דיין איילון יא 6 אנגלית
הורוביץ נועם יא 6 אנגלית
חן גיא יא 6 תנ"ך
לובטון סער יא 6 פיזיקה
לולבי נטלי יא 6 אנגלית
מגרמוב אוסקר יא 6 ביולוגיה
מירון דן יא 6 אנגלית
פרז רועי יא 6 אנגלית
פרידוולד שי יא 6 אנגלית
קר אוהד יא 6 תנ"ך - מלכים א
תוכמה הילה יא 6 אנגלית
אברהם ליהיא יא 7 אזרחות
אלוני לי יא 7 אזרחות/מבחן שני
ברקמן נעמי יא 7 פסיכולוגיה
בן צור אורי יא 7 תנ"ך מורחב
בר רון יא 7 אזרחות/מבחן שני
ברקו סול יא 7 אזרחות/מבחן שני
ברקמן נעמי יא 7 אזרחות/מבחן שני
וייסמן דוד יא 7 תנ"ך
ולנסיה איתי יא 7 אזרחות/מבחן שני
חדד עיליי יא 7 אזרחות/מבחן שני
יעקובי יובל יא 7 פיזיקה
כהן עמר יא 7 היסטוריה
ליבנה בר יא 7 אזרחות/מבחן שני
מלרון מיה יא 7 עיצוב תוכנה
פוקס עומר יא 7 תנ"ך
קרויט דניאל יא 7 תנ"ך
שליט טל יא 7 אזרחות/מבחן שני
שפיז ליאב יא 7 היסטוריה
אושרוביץ אלעד יא 8 אזרחות
אליגון - נחום יובל יא 8 פיזיקה
בראל נועה יא 8 כימיה
ברקו ספיר יא 8 אזרחות
ברקוביץ אופק יא 8 אנגלית
ג'ורג'י יובל יא 8 תנ"ך - מלכים ב
הדני גיא יא 8 אזרחות
זימבריס טל יא 8 אנגלית
חזום אופק יא 8 ביולוגיה
חן ליאור יא 8 פיזיקה
טביב דביר יא 8 אנגלית
כהן שקד יא 8 אנגלית
כוכבי יהל יא 8 סוציולוגיה
לוי דניאל יא 8 אנגלית
מוחה דניאל יא 8 תנ"ך
מויאל ירין יא 8 אזרחות
מזוז מור יא 8 ביולוגיה
סמוחה ענבל יא 8 תנ"ך - מלכים א
עידן לירון יא 8 תנ"ך - מבחן ראשון
ענב נוי יא 8 אזרחות
קפלן יואב יא 8 אזרחות
אלקסלסי פז יא 9 אנגלית
בכר גיא יא 9 אנגלית
גואטה דן יא 9 תנ"ך - מלכים א
גת ליאל יא 9 תנ"ך - מלכים ב
ורשנסקי ליאון יא 9 חוק ומשפט
זרקא סהר יא 9 אנגלית
חבאני ליאם יא 9 אנגלית
ילון יהונתן יא 9 אנגלית
לייטנר דנה יא 9 חוק ומשפט
מוסלי ניסים יא 9 תנ"ך - מלכים ב
מטלון אלעד יא 9 אנגלית
ניר עידן יא 9 אנגלית
סלע אקי יא 9 אנגלית
עטיה אליה יא 9 תנ"ך - מלכים ב
פדלון רעות יא 9 אנגלית
קוט נועה יא 9 אנגלית
ששון שני יא 9 אנגלית
בן ארצי עדי יא 10 היסטוריה
גביש אלה יא 10 לשון
גולדשטין-כשר זוהר יא 10 תנ"ך מורחב מבחן
גרשון רז יא 10 לשון
דאשט גיל יא 10 אנגלית
וכנר נטע יא 10 כימיה
טמיר אלה יא 10 תנך 2
כהן ניסן דניאל יא 10 תנך 1
לוי בן יא 10 תנך 1
מור עידו יא 10 היסטוריה
מור שחף יא 10 היסטוריה
מרי דניאל יא 10 היסטוריה
פרי נועם יא 10 תנך 2
קורוט מיה יא 10 אנגלית
קסלגרוס שירה יא 10 תנך 1
שרון אביב יא 10 תנך 2
אורי נועם יא 11 אנגלית
אורנסקי רון יא 11 היסטוריה
בר נטלי יא 11 מדעי מחשב
גורגני עמרי יא 11 תנך
הזמי יואב יא 11 פיזיקה
הללי שני יא 11 תנך
זוסביץ שרון יא 11 היסטוריה
חיות אור יא 11 כימיה
חיימוביץ רוני יא 11 היסטוריה
ישי דביר יא 11 היסטוריה
כהן רוני יא 11 אנגלית
נחום- גורג׳י מאי יא 11 אנגלית
נפתלי עומרי יא 11 תנך
סגל ראמ יא 11 אזרחות
סגמן מתן יא 11 אזרחות
ענבר שגיא יא 11 אזרחות
צור יובל יא 11 תנך
קוטלובסקי הילה יא 11 פיסיקה
רוסו ענבל יא 11 אנגלית
שבת אופק יא 11 תנך
שהדי דניאל יא 11 ניהול עסקי
שמר טל יא 11 ניהול עסקי
שפירא אנסטסיה יא 11 פסיכולוגיה
אליגון עומר יא 13 אזרחות
בארי יובל יא 13 פסיכולוגיה
בן שלמה ליעם יא 13 תנך- מלכים ב
גולדשטיין יונתן יא 13 אנגלית
גרשון בן יא 13 אנגלית
הלוי איתי יא 13 פיזיקה
כהן איילון יא 13 פיזיקה
לכצר אביב יא 13 אנגלית
לניאדו עומר יא 13 אנגלית
מועלם לידור יא 13 תנך- מבחן על מלכים א
סבאן לינוי יא 13 אנגלית
עשיר אלון יא 13 אזרחות
צמח עדי יא 13 תנך- מלבים ב
קסנטיני אור יא 13 תנך- מבחן על מלכים א
שורץ תומר יא 13 אזרחות
אדן אוריין יא 14 אנגלית
בהרד יעל יא 14 תנ"ך מורחב מבחן 2
בורד רועי יא 14 תנ"ך
גרשון בן יא 14 תנ"ך מבחן 2
דוד אורי יא 14 אזרחות
זיגדון שובל יא 14 ביולוגיה
זלכה חן יא 14 אנגלית
חובה אלמה יא 14 אנגלית
חן רומי יא 14 פיסיקה
טורשי איתי יא 14 תנ"ך מורחב מבחן 1
כרמי נופר יא 14 פסיכולוגיה
מגבורה עדן יא 14 אנגלית
מוספי שון יא 14 אנגלית
סומך אלמוג יא 14 אנגלית
עזרא ירין יא 14 פיזיקה
פדלון גיא יא 14 אזרחות
פוקרישבסקי ניתי יא 14 אזרחות
פיפשקוביץ תומר יא 14 אזרחות
פסו אופק יא 14 פסיכולוגיה
קחלון תאיר יא 14 אנגלית
שובבו עדן יא 14 אזרחות
שצייגל קארין יא 14 פסיכולוגיה
אבטיסיאן האיק יא 15 כימיה
אקרלינג איה יא 15 תנ"ך מורחב מבחן 1
בלזר מטר יא 15 היסטוריה
דרנובסקי דנה יא 15 תנך- מלכים א
זקונט אורי יא 15 תנך- מבחן על מלכים א
כהן מתן יא 15 היסטוריה
לוי מיקה יא 15 אזרחות
לוי עידו יא 15 סוציולוגיה
פומרנץ דנה יא 15 ספרדית

 

בהצלחה לכולם
הנהלת השכבה