רשימת תלמידים וחלוקה לקבוצות

גוש א' – קבוצה מס' 1

 

מורות מלוות: עליזה ציפר, חני מיימון, ריקי נפשי

מדריכה: זהבה וידאל

1

חן אוראל

2

קאירי מאיה

3

כהן עומר

4

גלעד עדי

5

נתן שיר

6

פירן זואי

7

כהן אדיב מור

8

אראל איה

9

סטולר אלינור

10

יפה זוהר

11

נעמן ספיר

12

רביב טל

13

גוזביץ נופר

14

קול ירדן

15

בובליל אלונה

16

זלינגר קורל

17

לפידות יובל

18

צור גיא

19

מור נבו

20

פוקס דור

21

וולף עומר

22

אליצור רועי

23

ארגמן איתמר

24

פרג' איתמר

25

בדוסה טל

26

זיו שחר

27

שמואלי אור

28

רחמני רותם

29

אלמוג נאור

30

שפיר גלעד

31

ברזילי רן

32

פולאק ראובן

33

ילון גל

34

שמחה רועי

35

מלצר ליאור

36

חייקין איתן

37

שלמוני שלמה

 

גוש א' – קבוצה מס' 2

 

מורות מלוות: הלנה פלתיאל, אורנה בלומברגר

מדריך: נועם וילנר

1

גור מאיה

2

סגל מירב

3

תמיר ויטל

4

משה נרקיס

5

דרור ענבל

6

בנדור סמנטה

7

פאר סיון

8

בובליל ניצן

9

ביננבאום גל

10

צולר שי

11

בית הלוי טל

12

מוצפי זואי

13

לזרוביץ טל

14

חיים אורטל

15

לזרוביץ הדר

16

בן וקיל דורית

17

קהל ספיר

18

דיקשטיין הדר

19

ורדי מור

20

כחלון נטלי

21

עמבר חן

22

שפטל אורטל

23

ריבלין מיכל

24

מוניס אתי

25

בוקשטין איתי

26

פיקמן אופיר

27

עקל גל

28

שגב בן

29

ליברמן אוהד

30

שחטר דניאל

31

קלינגר טל

32

בלטוך רון

33

רגב גיא

34

ברודו רועי

35

גולן עומר

36

מזרחי ג'ד

 

גוש א' – קבוצה מס' 3

 

מורות מלוות: רונית קאירי, דרורית בילסיאק

מדריכה: גילה אורן

1

בן יהודה נועה

2

הרגס אורטל

3

גולדמן אודט

4

 

פרומן ורד

5

בובליל כרמל

6

מבורך יאלי

7

בר כהן

8

מזרחי מור

9

כדורי ספיר

10

וקנין אופל

11

גלנט אלמוג

12

משה נוי

13

סומך מור

14

זקן לוריין

15

גבה ענבר

16

שנק חני

17

אנציו חן

18

שחר תאי

19

פלדמן ענבל

20

כרמית אור

21

לוטינגר עומרי

22

וקשטיין גיא

23

קנובליך תומר

24

אברהמי הראל

25

כץ ברק

26

קובל בועז

27

שפיר נועה

28

אמדורסקי הדר

29

רוזנבלום ג'וני

30

סופר רועי

31

עומרי קרונלנד

 

32

מיכלס דור

33

לוי גולן

34

בן הרוש רביד

35

גילמן יונתן

36

מדז'ר אייל

37

רוזנצוויג טל

גוש א' – קבוצה מס' 4

 

מורות מלוות: נעמה אבני, רוחמה לצטר

מדריך: יואב שמוחי

1

שמי עמית

2

פריד רעות

3

כהן מור

4

כהן שר

5

זיסקין לירון

6

ברבי אופיר

7

מלניק רון

8

אלוני שקד

9

חלפון דניאל

10

ברג ליאת

11

אגבבה ספיר

12

מימון נוי

13

קבבג'יאן טלי

14

צימרמן מאי

15

הנכוביץ רוני

 

16

פז לי

17

גדות לימור

18

מלול שחר

19

להגני קרן

20

קליינר איתי

21

קרקוקלי עומר

22

קסירר עדי

23

אבן חיים גל

24

ארפי שחף

25

שני טל

26

אוהבי ניב

27

חרס ניר

28

ברגר איתמר

29

פיה טל

30

פולק דן

31

מלין ירון

32

שלו אבידן

33

סרי אביב

34

קליין ניר

35

דורף מיכאל

36

רויטמן טל

37

גבריאל עומר

גוש ב' – קבוצה מס' 5

מורים מלווים:נדב מרטל, אווה דומב, אפרת מובשוביץ מדריך: חני דגני

1

גור לוי מאיה

2

פרומנוב שני

3

יוספברג יובל

4

עזריאל רוני

5

שמי קמי

6

שינדלר דפנה

7

דורון תאיר

8

וייסר רוני

9

קאופמן רומי

10

אדרי שני

11

קולנברנר מיה

12

ידלין רוני

13

פטל טל

14

שרון דנה

15

פוקס שירה

16

גור דניאל

17

שליין מיקה

18

גבלב קטיה

19

היימן דנה

20

נקש עינת

21

טיקוצקי עדי

 

22

פטרושקה ענת

23

חנני בר

24

סולקין ליאור

25

טולקובסקי נועה

26

נצר דן

27

פז רון

28

מנור יובל

29

לבה דור

30

מרקוביץ בן

31

שטרן מיקו

32

קליר ערן

33

דויטש טל

34

כץ אופק

35

מקורי וירן

36

לסר עידן

37

בלקינד סתיו

38

יונה תומר

39

אוחנה ניב

40

בנשחר אור

41

ויישנקר חן

42

שילון אורי

43

דננברג מייקל


גוש ב' – קבוצה מס' 6

מורות מלווות:אריאל טבול, רויטל אברהם

מדריך: מור אמיר

1

גישורי איה

2

לגזייל רחלי

3

אבני דנה

4

בן יעקוב עידן

5

בלבול טל

6

טיקוצקי מור

7

כהן שני

8

לוי אופיר

9

אלמוג נופר

10

גולדשטיין גיל

11

קורח ספיר

12

סאלם נינט

13

דניאל עידן

14

ברכה ירדן

15

קוהן בר

16

אוסי אופיר

17

רונן יובל

18

כהן שיר

19

ארליך לינוי

20

קוניק דניאל

21

גרשוביץ דור

22

יגרמן רון

23

אסטובי סער

24

אפלשטיין יובל

25

דניאל שי

26

מוסאי גל

27

לנדסמן תומר

28

נאור עילי

29

גלברד נדב

30

ארדמן ליאור

31

פומרנץ נמרוד

32

לוינסקי רן

 

גוש ב' – קבוצה מס' 7

מורים מלווים:יפעת פרידמן, איריס תמיר

מדריכה: חגית אליאס

1

בורגר ליהי

2

אליוביץ נוי

3

בן צור אימור

4

מרגלית גל

5

כהן נופר

6

איזנמן מור

7

יחזקאל ספיר

8

מזרקלי מעיין

9

גבריאלוב ורד

10

כהן אריאל

11

חיימוב דניאל

 

12

עמירן ליטל

13

ביצור נועם

14

מרגלית מיכל

15

אלון לי-רון

16

בשי לוטם

17

הובר לין

18

גרדי דנה

19

מאירזדה ליטל

20

ארביב טל

21

קליינר רון

22

שגיא טל

23

שטנגר חן

24

מרקוס מעיין

25

סומך שני

26

קרטה שגיא

27

צפריר יובל

28

פלונסקי רן

29

קאסנר ברק

30

זלצמן מיכאל

31

ירושלמי אודי

32

מרפלד אדם

33

שכטר מיכאל

34

יורמן אמיר

35

סמואל גל

36

וינגרטן תום

37

וסרמן בר

38

יצחק אבי

39

בינהורן רפי

40

יחזקאל אלעד