רשימת קבוצות

המשלחת לפולין תשס"ז 4.10.06 – 11.10.06

 

ראש המשלחת : מלי אליאס
קבוצה מס
' 1 - אוטובוס מס'1
מורה מלווה
: אמנון ליבר
מדריך מלווה
: אופיר גרמן

 

שם התלמיד/ה

כיתה י"ב

1

קייזר אורן

3

2

גרינברג עומרי

3

3

שמעוני נמרוד

3

4

ברזילי יובל

3

5

מנג'ים שילה

3

6

מגל נדב

3

7

לבקוביץ תום

6

8

פוקס יונתן

3

9

שפלן בן

1

10

ספיר יהל

3

11

דנגור שיר

1

12

מימון רוני

2

13

שגיא דנה

11

14

פרלמן שירלי

1

15

בן-אשר תמר

10

16

פורי אמיר

3

17

מאייק ליאור

3

18

בלוך דפנה

3

19

כץ קשת

3

20

ברקן מיקה

3

21

הררי מיכל

4

22

פשדצקי קרן

4

 

קבוצה מס' 2 - אוטובוס מס' 1
מורה מלווה:
סילבי ליבנה
מדריך מלווה:
אפרת זינגר

שם התלמיד/ה

כיתה י"ב

1

גבעון ליאור

3

2

בנדק קסם

3

3

חלפון עמית

11

4

שוחט ליאת

5

5

סחייק יערה

5

6

לוזון נטע

7

7

שטר חן

6

8

קוטינסקי שרון

2

9

עומר מור

7

10

כהן מתן

3

11

ברגמן אמיר

3

12

הרמן דור

3

13

ארדמן אלון

3

14

זילבר ליטל

3

15

שפיר יונתן

7

16

קבבגיאן אבי

7

17

מלצר יוני

10

18

חי אבי

2

19

אולמן טל

10

20

עזורי מתן

5

 

קבוצה מס' 3 - אוטובוס מס'2
מורה מלווה
: עובד צור
מדריך מלווה
: אייל מאוטנר

שם התלמיד/ה

כיתה י"ב

1

ברגמן בת-אל

10

2

סילצ'נקו אירנה

10

3

כהן ענבר

10

4

מזרחי ליאור

10

5

קלאוזנר רוני

10

6

עבודי קארין

10

7

שטרוסברג נופר

10

8

לנצ'נר ליאור

12

9

שמרלינג אור

10

10

זיו ליאור

12

11

רומאנו מאי

5

12

יגרמן אייל

11

13

יחזקאל מתן

14

14

ליפץ דין

12

15

סהר רן

12

16

כספי יועד

7

17

וינוגרון שגיא

12

18

רז דני

12

19

שליק ליאור

10

 

קבוצה מס' 4 - אוטובוס מס' 2
מורה מלווה:
עליזה לנציאנו
מדריך מלווה:
גרי לוי

שם התלמיד/ה

כיתה י"ב

1

רובינשטיין סיון

11

2

אסף רותם

5

3

כהן טל

11

4

כהן רותם

11

5

דניאלי מיכל

11

6

הורוביץ יעל

11

7

מידה אוראל

11

8

וידל הדס

11

9

סלע שני

11

10

שטיינברג תומר

9

11

פולק עידן

9

12

שטקלר חן

9

13

גוט ירון

9

14

בקולה דן

2

15

ליברמן מתן

2

16

גלמן תמר

11

17

בן יהודה נטע

7

18

מיכלס טל

12

19

בהריר ליעד

3

20

רזין יובל

12

21

רותם רני

12

 

קבוצה מס' 5- אוטובוס מס'3
מורה מלווה:
מריאנה בן-יוסף
מדריך מלווה:
חן קרן

שם התלמיד/ה

כיתה י"ב

1

קול רביד

1

2

בן-ששון חזי

1

3

הלפרט אדר

2

4

שקולניק גל

2

5

שרמן רוני

1

6

גלמן רומי

2

7

תאיר איתן

10

8

גרשוני בר

9

9

דב רוני

1

10

צפריר רותם

1

11

נבון שני

11

12

מלובן עמית

1

13

נבון עודד

1

14

אוריון אלון

1

15

אלמון דגנית

1

16

כהן רעות

1

17

סיני נופר

1

18

כדורי ליזי

6

19

פרידמן רחלי

5

20

ברנס מיקי

12


קבוצה מס' 6 - אוטובוס מס'3
מורה מלווה:
טליה גבאי
מדריך מלווה:
אלון ניסר

שם התלמיד/ה

כיתה י"ב

1

שילון אור

2

2

לפקוביץ אוהד

2

3

ליבנת בן

2

4

אדמי איתי

2

5

קפלן לירן

5

6

זליקוביץ שושן

1

7

אלמוג ענבל

2

8

יעקובוביץ דניאל

2

9

אסף רותם

5

10

גור נדב

5

11

ארליך זיו

5

12

היימן ליאור

7

13

ברג חן

7

14

אמיגה מירית

7

15

יגדל דורין

7

16

שץ אור

9

17

פיילגוט אלינור

7

18

לוי סיון

7

19

גלעד אוריאן

7

20

יוסף מעין

9

21

מונהייט אלונה

6

22

קולטון אלינור

6

 

קבוצה מס' 7 - אוטובוס מס' 4
מורה מלווה:
רון כרמלי
מדריך מלווה:
גילי יני

שם התלמיד/ה

כיתה י"ב

1

חלוזין סיון

6

2

ביכלר בר

6

3

קהילה נדב

5

4

אוהלי לירן

7

5

כהן עידו

5

6

דניאל רוני

9

7

שמואלי דנה

9

8

פרי מאיה

13

9

פדר ונסה

12

10

נחום יפעת

13

11

שפירא אמיר

3

12

דויטש ליאור

5

13

ריין אביב

7

14

ליפץ טום

7

15

הדר ענבר

6

16

כוכבי הדר

6

17

שנק שירן

9

18

מנחם מעין

9

19

כצנלסון ג'ני

4

20

שמאי טל

6

21

דור גל

14

22

דוידיאן גאות

6

23

וינברג ענבל

11

24

ירדני אלמוג

11

25 אטיאס ורד 9

 

 

קבוצה מס' 8 - אוטובוס מס'5
מורה מלווה:
סיגל שרון
מדריך מלווה:
אורן דרמון

שם התלמיד/ה

כיתה י"ב

1

שמסי נעמי

14

2

בנימין רויטל

14

3

בר-און נועם

1

4

פרוסט לימור

7

5

יהודאי ליאור

13

6

וולף שני

13

7

חורי בת-אל

7

8

בן צור אור

6

9

יצחק אסתי

7

10

פולנסקי הילה

5

11

פרטמן מתן

3

12

מנשה אילון

7

13

זוטא מתן

1

14

סיטון אסף

7

15

כהן יוסי

2

16

ברגרזון צחי

2

17

סער אלון

7

18

מזרחי רמי

11

19

נובק יובל

2

20

ניסן דרור

3

21

ירוסקי רותי

12

22

צאוצבסקי אניה

12

23

גרי שירן

13

24

סאלם שירה

13

25

כחלון מאיה

13

26

מורד דלית

13

קבוצה מס' 9 - אוטובוס מס'6
מורה מלווה:
רן יסוד
מדריך מלווה:
מעין פלג

שם התלמיד/ה

כיתה י"ב

1

בדש זוהר

11

2

קלדס יותם

11

3

תגר יוסי

11

4

צ'צ'יק תומר

11

5

גודארד ים

6

6

בלאושטיין דניאל

1

7

מרשנסקי הילה

6

8

פיניקה הילה

6

9

מור בר

6

10

רביב רוני

10

11

טלמור מעין

11

12

שגב רונה

11

13

ברקאי אביטל

11

14

שוורץ מעין

11

15

גייר שירה

11

16

אנצר אור

3

17

קצב נועם

3

18

סידי דימה

3

19

הררי דניאל

3

20

אבני מאיה

10

21

ליבנה ירדן

10

22

נתנאל רוני

10

23

פופוב עדי

10

 

קבוצה מס' 10 - אוטובוס מס'6
מורה מלווה:
דרורית ביליסיאק
מדריך מלווה:
רותי פאוסט

שם התלמיד/ה

כיתה י"ב

1

צדוק תומר

2

2

בנדק גל

2

3

אפלשטיין גלעד

2

4

פרחי ערן

1

5

ענב רותם

4

6

קזז נועה

4

7

רוזן יעל

11

8

עדן דולב

2

9

ריבלין דור

12

10

נחשון עדי

9

11

חכמון עדה

4

12

באביר אורטל

5

13

נחום אפרת

4

14

גרשנזון איגור

2

15

דולברג גיל

2

16

לנדאו יהונתן

2

17

מרפלד יונתן

12

18 עוזרי נתנאל
2